POZNAJ SIEBIE

ANALIZA SKRÓCONA


To 45-minutowa konsultacja przez skype lub telefon, podczas ktorej zostanie omówiona 'powierzchnia' grafu.

TYP, STRATEGIA PODEJMOWANIA DECYZJI, CENTRA OTWARTE I ZAKOLOROWANE, ICH POPRAWNA EKSPRESJA ORAZ 'CIEŃ', czyli wypaczona ekspresja, DEFINICJA, czyli zakolorowane kanały pomiedzy dwoma ośrodkami. Analiza ta umożliwia lepsze zrozumienie siebie, odpowiada na wiele pytań, ułatwia życie.

300 zł, konsultacja jest nagrywana, mp3 i grafy wysyłam emailemANALIZA HOLISTYCZNA

Analiza ta dostarcza wszystkich kluczy niezbędnych do rozpoczęcia własnej przemiany . Głębokiej i radykalnej.

Celem analizy jest przekazanie sedna tego jak funkcjonujemy jako holistyczna istota rządząca się swoimi prawami bio-fizycznymi i psychologicznymi. Jak rozpoznawać te mechanizmy w codziennym życiu i jak je stosować.


Analiza Holistyczna oprócz dogłębnego omówienia treści zawartej na powierzchni grafu, sięga do fundamentalnych mechanizmów, na które nie mamy świadomego wpływu. Powinniśmy je po prostu znać i stosować. W rezultacie, jakby magicznie, to właśnie one zaczną głęboko i trwale zmieniać nas. Wtedy dopiero zauważymy i doznamy stanu, który jest dla nas całkowicie naturalny. W ten sposób stworzymy przestrzeń, żeby po prostu być sobą i jak na fali, podążać za życiem i cieszyć się nim.

Omówione zostaną:


1. twój 'wehikuł', czyli ciało: dowiesz się czy masz aktywne, czy pasywne ciało i jakie są tego następstwa; który ze zmysłów jest twoim wiodącym zmysłem i odpowiada za właściwe wybory i orientowanie się; jakie warunki i okoliczności są konieczne do tego, aby strawić pokarm w celu nie tylko odżywienia ciała, ale przede wszystkim właściwych części mózgu, które są konieczne do poprawnego funkcjonowania twojej świadomości.


2. twoje naturalne otoczenie, które będzie cię wspierać i ochraniać, gdzie spotkasz właściwych dla siebie ludzi, które przyniesie ci możliwości rozwoju i przyczyni się do twojego dobrobytu materialnego i długowieczności.


3. bedąc w odpowiednim dla siebie otoczeniu, patrzysz i widzisz; w tej części analizy omówimy jak patrzysz i co widzisz oraz jaki jest twój sposób uczenia się.


4. w ostatnim etapie analizy holistycznej omówimy to co cię motywuje w życiu, jaki jest cel twojego istnienia, co daje ci poczucie szczęścia i spełnienia.


Analiza Holistyczna to głębokie, zmieniające perspektywę widzenia doświadczenie, a nie ciekawostka, horoskop czy przygoda intelektualna.


Analiza Holistyczna wymaga dokładnego czasu urodzenia. Pomocne w znalezieniu czy upewnieniu się mogą być: książeczka urodzenia, zapisy szpitalne, urząd stanu, gdzie znajduje się pełny akt urodzenia, osobisty albo zbiorowy. Jeśli nie tam, pozostaje rektyfikacja czasu urodzenia przeprowadzona przez dobrego astrologa, który zna ten aspekt astrologii wedyjskiej. Osobiście korzystałam i mogę polecić astrologa wedyjskiego, który mieszka w Kanadzie, dokonuje rektyfikacji emailowo i w jezyku angielskim.


Koszt analizy holistycznej: 600 zł, opłata na rachunek bankowy przed konsultacją. Konsultacja trwa co najmniej dwie godziny, odbywa się najczęściej przez skype i jest nagrywana. Mp3 analizy wysyłam przez wetransfer do zapisania i ponownych odsłuchań. Grafy będące podstawą analizy wysyłam emailem przed konsultacją.ZWIĄZKI

Kompozyt to nałożone na siebie grafy dwojga ludzi. Służy do analiz natury romantycznej, relacji w małżeństwie, pomiędzy dwojgiem przyjaciół czy rodzeństwem, relacja rodzic-dziecko, dwoje ludzi otwierających firmę, relacja między pracownikami, etc.
Pokazuje konflikty, zgodności i zależności w zupełnie nowym świetle. Pozwala pozbyć się wygórowanych oczekiwań, złości, żalu, poczucia winy czy obwiniania innych. To poważne, dorosłe i odpowiedzialne podejście do relacji, dzięki czemu będziemy w stanie stworzyć bardziej świadome, o wiele trwalsze i satysfakcjonujące związki.
Analiza taka wyzwala mnóstwo energii i poprzez rzeczywiste zrozumienie mechanizmów zachodzących między dwojgiem ludzi, uwalnia nas z więzów niewiedzy, rozczarowań i impulsywnych reakcji emocjonalnych. Pozwoli inaczej spojrzec na drugiego człowieka, docenić go za to jakim jest i, jeśli nie cieszyć się nim, to przynajmniej zostawić go w spokoju, bo zmienić się go nie da!

ANALIZA HOLISTYCZNA DZIECKA

Przeznaczona dla rodziców, dziadków, opiekunów, przeprowadzona najlepiej wkrótce po urodzeniu dziecka a przed siódmym rokiem życia. Niezbędna i niezastąpiona wiedza umożliwiająca traktowanie każdej istoty w sposób dla niej naturalny i właściwy od samego początku. Sprawdzony sposób na to, żeby przestał istnieć problem dzieci ‘trudnych’ i ‘niegrzecznych’. Każde jest jedynie inne, a swoimi ‘trudnymi’ zachowaniami dzieci domagają się właściwego dla nich i mądrego wychowania. Analiza zawiera również informacje dotyczące sensorycznych modalności żywienia (to, jak trawiony i asymilowany jest pokarm), co często rozwiązuje też zagadnienia związane z problemami jedzenia u dzieci.


ANALIZA ROCZNA

Coroczny powrót Słońca w miejsce naszych urodzin, tutaj z istotną różnicą! Analizę najlepiej jest przeprowadzić trzy miesiące przed faktycznymi urodzinami jako, że na poziomie podświadomości właśnie wtedy rozpoczyna się nowy cykl. Dynamika i zagadnienia, które przynosi nam osobisty nowy rok i prezent urodzinowy w jednym.


UKIERUNKOWANIE PROFESJONALNE

Dla młodych ludzi do 19-tego roku życia, kiedy podejmowane zostają decyzje dotyczące przyszłości i studiów. Im wcześniej taka analiza zostanie przeprowadzona, tym wcześniej młoda osoba może się skupić na tym, w czym ma najlepsze szanse na rozkwit, bez straty czasu, zaangażowania i środków. Analiza zawiera także informacje dotyczące kierunku i potencjału materialnego.


ANALIZA ZAWODOWA

Awans i rozwój zawodowy; optymalne miejsce w firmie: to czy jesteś pracownikiem, czy ich naturalnym przewodnikiem; funkcjonowanie w grupie; możliwości podjęcia działalności niezależnej, etc. Także, zmiana pracy, zawodu, kierunku, nabranie zaufania i pewności siebie w poszukiwaniu następnej, bardziej satysfakcjonującej pracy. Odróżnienie naturalnych, wrodzonych predyspozycji od wykształconych umiejętności i ukształtowanych wpływów. Wszystko to zbudowane na solidnej podstawie rozumienia siebie i poczucia własnej wartości.


ANALIZY DLA FIRM

1. BG5 - dla małej firmy albo firmy typu ‘start-up’, gdzie cała kadra stanowi od 3 do 5 osób.

Początki działalności to czas kluczowy i najtrudniejszy zarazem. To wtedy najwięcej firm boryka się z przeżyciem. Dynamika tak małej grupy niemal zawsze gwarantuje różnego rodzaju dysfunkcje. Analiza dokładnie pokazuje je i nazywa. Penta rządzi się ścisłymi prawami, a ograniczony potencjał ludzki często nie jest w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych umiejętności. Każdy brak działa jak ‘czarna dziura’ w której bezpowrotnie znikają wysiłek i środki. Analiza ta nie tylko diagnozuje braki, ale też wskazuje konkretne sposoby rozwiązania problemu poprzez wskazanie wszystkich wartości i umiejętności koniecznych do wypełnienia strat. Przy rekrutacji oczekuje się, że jedna osoba będzie w stanie spełnić całą listę oczekiwań pracodawcy. Prawda jest taka, że takich osób prawie nie ma, dlatego korzystnej jest zatrudnić więcej osób w niepełnym wymiarze godzin, niż stawiać zbyt wygórowane wymagania jednej. Do analizy potrzebne są dane urodzeniowe wszystkich zaangażowanych osób.


2. OC16 - specjalistyczna i zaawansowana praca w firmach i departamentach zatrudniających powyżej 15 osób.

Konsultacja wymaga zaangażowania na poziomie zarządu firmy. Idealna przy restrukturyzacji i tworzeniu nowych działów.


RAVE BIOLOGY

Specjalistyczna analiza układu trawiennego, która odpowie na różne dylematy: jesteś naturalnym wegetarianinem czy mięsożercą; czy twoim podstawowym ‘paliwem’ są białka, węglowodany czy tłuszcze; jakie są indywidualne, sensoryczne uwarunkowania spożywania posiłków w celu optymalnego ich trawienia i asymilowania.


Biologicznie, układ trawienny człowieka jest taki sam, natomiast same procesy trawienne są różne. Dlatego to, co dla jednego człowieka jest dobre, innym ludziom może przysparzać niekończących się problemów. Analiza ta daje wyjątkową możliwość odkrycia swojego własnego sposobu na zdrowie i… życie, bo metaforycznie, przyjmujemy, trawimy i asymilujemy również samo życie. Unikalna metoda na skończenie z dietami i naturalny powrót do stanu witalności.


ZWIĄZKI INTYMNE

Analiza indywidualnych strategii i oczekiwań wobec partnera. Dynamika seksualna w związku. Zagadnienia płodności.
Wiele par ma kłopoty z poczęciem dziecka. Jeśli nie ma ku temu powodu natury czysto medycznej, powodem może być to, że są pary, które nie mają naturalnego połączenia o charakterze reprodukcyjnym. To czasochłonna do ustalenia, ale często wyjątkowo skuteczna metoda ustalenia najlepszego czasu na poczęcie nowego życia.


SELEKCJA CZASU

Ustalanie daty istotnych wydarzeń życiowych takich jak: ślub, założenie firmy, premiera produktu, rozpoczęcie kampanii PR, etc. Selekcja najlepszego czasu to różnica między poczuciem ‘wiatru w żaglach’ a ‘drogą pod wiatr’, między sukcesem a fiaskiem.


MENTORING

Sesje dodatkowe oparte o konkretne zagadnienia i problemy życiowe.
250 zł / 45 minut